CASALLSINI I --- 730B

Rasa: holst. ur. 07.02.2014
Maść: siwa Wzrost: 166
Stamm: 730B Hodowla: własna
OGIER


CASALLSINI I JEST UZNANYM OGIEREM W ZWIĄZKACH: AES (ANGLO EUROPEAN STUDBOOK) I WLKP.


BACCARDI jest siostrą ogiera CAMBIATO na którym obecnie startuje Matty HOLOHAN (IRL), a wcześniej Gert Jan BRUGGINK (NED) w międzynarodowych konkursach skoków przez przeszkody 145cm!!!

Matka BACCARDI (klacz Gisela III) jest pełną siostrą (klaczy Cesseria), matki ogiera LAZIO !

LAZIO stacjował w stajni Böckmann, dlatego nosi nazwę Böckmann's Lazio. Ogier ten w 2005 roku został zwycięzcą Championatu Niemiec koni 5-letnich z notą 9,5 pkt. na 10 pkt. możliwych! Böckmann's Lazio jest uznanym ogierem w pięciu związkach; Holsztyńskim, Oldenburskim, Hanowerskim, Reńskim, Westfalskim. Lazio z dużymi sukcesami startował pod Cassio Rivetti (UKR) a obecnie pod Margie GOLDSTEIN-ENGLE (USA) w konkursach 160cm!

Jedna z trzech pełnych sióstr matki Baccardi - klaczy Gisela III startuje w międzynarodowym sporcie na parkurach klasy S, a babcia Giseli III OROFINA brała udział w BUNDESCHAMPIONAT.

Córka klaczy RHEA (żeńska strona BACCARDI) o imieniu -VENEZIA po og Anblick xx startowała pod Nekermanem na Olimpiadzie w 1972 roku zdobywając medal drużynowo jak i indywidualnie.

Z linii prababci -klaczy HUFLATTICH pochodzą tak wybitne konie jak: SANDRO po Silvester, CORONADO I po Corrado I, CORONADO II po Corrado I, LASKO po Lennon, CENTURION po Capitol I, LEO K po Literat, CARPACCIO po CaretinoCASALL ASK CARETINO COR DE LA BRYERE RANTZAU XX
QUENOTTE
ISIDOR METELLUS
CORBALA
KIRA XVII LAVAL I LANDGRAF I
MADAM
MALTIA RAIMOND
DULDIGE
BACCARDI CASSINI II CAPITOL I CAPITANO
FOLIA
WISMA CALETTO II
PRISMA
GISELA III COR DE LA BRYERE RANTZAU XX
QUENOTTE
BETTINA III SILVESTER
OROFINA

Aktualności

CASALLSINI I został uznanym ogierem w AES !!!

Ogier naszej hodowli CASALLSINI I (CASLL x CASSINI II x COR DE LA BRYERE) został uznany w związku ANGLO EUROPEAN STUDBOOK !!!