DAYTONA --- 730B


Rasa: holstur. 13.05.2011
Maść: c.gniada                      Wzrost: 165
Stamm: 730BHodowla: własna
KLACZŹrebna ogierem: TOULON (2019)


Matka DAYTONA (klacz Gisela III) jest pełną siostrą (klaczy Cesseria), matki ogiera LAZIO !

LAZIO stacjował w stajni Böckmann, dlatego nosi nazwę Böckmann's Lazio. Ogier ten w 2005 roku został zwycięzcą Championatu Niemiec koni 5-letnich z notą 9,5 pkt. na 10 pkt. możliwych! Böckmann's Lazio jest uznanym ogierem w pięciu związkach; Holsztyńskim, Oldenburskim, Hanowerskim, Reńskim, Westfalskim. Lazio z dużymi sukcesami startował pod Cassio Rivetti (UKR) a obecnie pod Margie GOLDSTEIN-ENGLE (USA) w konkursach 160cm!

Jedna z trzech pełnych sióstr matki DAYTONY- klaczy Gisela III startuje w międzynarodowym sporcie na parkurach klasy S, a babcia Giseli III OROFINA brała udział w BUNDESCHAMPIONAT.

Córka klaczy RHEA (żeńska strona DAYTONY) o imieniu -VENEZIA po og Anblick xx startowała pod Nekermanem na Olimpiadzie w 1972 roku zdobywając medal drużynowo jak i indywidualnie.

Z linii prababci -klaczy HUFLATTICH pochodzą tak wybitne konie jak: SANDRO po Silvester, CORONADO I po Corrado I, CORONADO II po Corrado I, LASKO po Lennon, CENTURION po Capitol I, LEO K po Literat, CARPACCIO po Caretino


QUINTERO QUANTUM QUIDAM DE REVEL JALISCO B
DIRKA
ULLA COR DE LA BRYERE
ELLA
IBARA CHAMONIX CALETTO II
DARAU
S-COPOCABANA CALANDO I
FASZINATION
GISELA III COR DE LA BRYERE RANTZAU XX foxlight XX
RANCUNE XX
QUENOTTE LURIOSO
VESTALE DU BOIS MARGOT
BETTINA SILVESTER SILBERSEE
HALLIG
OROFINA RAIMOND
HUFLATTICH