BACCARDI --- 730 B

Rasa: holst. ur. 13.04.2009
Maść: siwa Wzrost: 165
Stamm: 776        Hodowla: własna
KLACZ Źrebna ogierem: DIAMANT DE SEMILLY (2018)


SPRZEDANA DO POLSKI !

BACCARDI jest siostrą ogiera CAMBIATO na którym obecnie startuje Matty HOLOHAN (IRL), a wcześniej Gert Jan BRUGGINK (NED) w międzynarodowych konkursach skoków przez przeszkody 145cm!!!

Matka BACCARDI (klacz Gisela III) jest pełną siostrą (klaczy Cesseria), matki ogiera LAZIO !

LAZIO stacjował w stajni Böckmann, dlatego nosi nazwę Böckmann's Lazio. Ogier ten w 2005 roku został zwycięzcą Championatu Niemiec koni 5-letnich z notą 9,5 pkt. na 10 pkt. możliwych! Böckmann's Lazio jest uznanym ogierem w pięciu związkach; Holsztyńskim, Oldenburskim, Hanowerskim, Reńskim, Westfalskim. Lazio z dużymi sukcesami startował pod Cassio Rivetti (UKR) a obecnie pod Margie GOLDSTEIN-ENGLE (USA) w konkursach 160cm!

Jedna z trzech pełnych sióstr matki Baccardi - klaczy Gisela III startuje w międzynarodowym sporcie na parkurach klasy S, a babcia Giseli III OROFINA brała udział w BUNDESCHAMPIONAT.

Córka klaczy RHEA (żeńska strona BACCARDI) o imieniu -VENEZIA po og Anblick xx startowała pod Nekermanem na Olimpiadzie w 1972 roku zdobywając medal drużynowo jak i indywidualnie.

Z linii prababci -klaczy HUFLATTICH pochodzą tak wybitne konie jak: SANDRO po Silvester, CORONADO I po Corrado I, CORONADO II po Corrado I, LASKO po Lennon, CENTURION po Capitol I, LEO K po Literat, CARPACCIO po CaretinoCASSINI II CAPITOL I CAPITANO CORPOLAR
RETINA
FOLIA MAXIMUS
VASE
WISMA CALETTO II COR DE LA BRYERE
DEKA
PRISMA MAHMUD
CERENA
GISELA III COR DE LA BRYERE RANTZAU XX FOXLIGHT XX
RANCUNE XX
QUENOTTE LURIOSO
VESTALE
BETTINA III SILVESTER SILBERSEE
HALLIG
OROFINA RAIMOND
HUFLATTICH